D66 Súdwest-Fryslân begint politiek café in Sneek

SNEEK - D66 wil in Sneek een politiek café van de grond tillen. Daarvoor wordt iedere eerste dinsdag van de maand het Singellokaal aan de Singel 41 in Sneek geopend van 20.00 tot 22.00 uur.

De primeur zal plaatsvinden op 4 februari.  Het initiatief voor deze maandelijkse bijeenkomst is ontstaan uit de behoefte van een aantal inwoners van onze gemeente. Ze misten een plek om af en toe bij te praten over het wel en wee in de gemeente, een discussie op te starten of om een vraag te stellen aan een lokale volksvertegenwoordiger. Zeker met het oog op de aankomende gemeenteraadsverkiezingen leeft de gemeentepolitiek steeds meer. Om vooral de opkomst te stimuleren hoopt  D66 op deze manier de politiek en de aankomende verkiezingen dichter bij de inwoners van Súdwest-Fryslân te brengen. Het is belangrijk om de kans te pakken je eigen volksvertegenwoordiger te kiezen, redeneert de partij. De vele dorpen in onze gemeente zijn van alle inwoners. Een onderwerp inbrengen of heeft u een vraag aan de gemeente? Iedereen is vanaf 4 februari iedere 1e dinsdag van de maand van harte welkom, aldus D66 Informatie over de activiteiten ook via de website van d66 sudwestfryslan.