Uitslagen Sneekweek race 6 (donderdag)

KOLMEERSLAND Uitslagen Sneekweek race 6 (donderdag):

Finn: 1. Ronald van Klooster, Hilversum; 2. Ronald Ruiter, Nijkerk; 3. Peter Aukema, Sneek

Ok-Dinghy: 1. Sybren Hornstra, Groningen; 2. Peter van der Schaaf, Medemblik; 3. Gert Kedde, Nijkerk

Olympiajol: 1. Rob Aukema, Sneek; 2. Wouter Sonnema, Delft; 3. Joep Ten Brink, 'S-Hertogenbosch

Solo: 1. Saskia Arnold, Utrecht; 2. Paul Dijkstra, Uitwellingerga; 3. Peter Bos, Soesterberg

Laser4.7: 1. Adriaan Ouwerkerk, Hilversum; 2. Ghislaine van Empel, Rotterdam; 3. Lidewij Zweers, Bussum

Lasermaster: 1. Sjoerd Brandt, Monnickendam; 2. Pieter Algra, Hilversum; 3. Robbert Noordanus, Huis Ter Heide

Laserradial: 1. Koen Kooren, Gouda; 2. Thomas Westerhof, Sneek; 3. Menno Sonnema, 'S Hertogenbosch

Laserradialmaster: 1. Hylke Engelsma, Langweer; 2. Dirma Eisenga, den Bosch; 3. Carla Gommans, Stevensweert

Laserstandard: 1. Eric-Jan Westerhof, Sneek; 2. Douwe Velds, Mechelen; 3. Mees de Graaf, Amsterdam

2.4mr: 1. Henk van Heuveln, Borculo; 2. Bart Desaunois, Enkhuizen; 3. Cor de Graaff, Enkhuizen

Lark: 1. Harry Gierveld, Aadorp; 2. Ron Hubregtse, Delden; 3. Johan Klaver, Leeuwarden

Optimista: 1. Annemijn Algra, Hilversum; 2. Zeb van Dorst, Utrecht; 3. Bart Dieperink, S Hertogenbosch

Optimistb: 1. Merle Nieuwland, Gwaelod-Y-Garth; 2. Tjebbe Warmerdam, Bilthoven; 3. Niels Brandt, Monnickendam

Optimistc: 1. Max Jansen, Kortenhoef; 2. Lars van der Duin, Oud Loosdrecht; 3. Bertus Gerrit Dijkstra, Sloten

Splashblue: 1. Britt Wolters, Meppel; 2. Mamijn Teding van Berkhout, Amsterdam; 3. Joukje Rijpma, Heeg

12-Voetsjol: 1. Erik van der Meer, Grou, Jacqueline Brijder; 2. Sabine Romkes, Utrecht, Froukje Romkes; 3. Uco Sonnenberg, Middelburg, Petra Sonnenberg

Flitsa: 1. Christiaan Pietersma, Sneek, Ilse Bakker; 2. Robbert Huisman, Anna Paulowna, Coen Bijlsma; 3. Fetze Andringa, Naarden, Hugo Snoekc

Flitsb: 1. Judith Jasper, Sneek, Roderick Zwart; 2. Jeanet Engelsma, Langweer, Siet Klimp; 3. Lieke van der Kooi, Sneek, Fenna Donker

Flitsc: 1. Lourens L. Reiker, Scharnegoutum, Jelte Tesselaar; 2. Suze Zijlstra, Sneek, Evie Zijlstra; 3. Ilse Jansma, Sneek, Lisa Raymann

Randmeer: 1. Michiel Rutgers, Blaricum, Nienke Feis, Wieke Rutgers; 2. Auke de Jong, Heeg, Bart van Roessel, Anne Jolly Wijma; 3. Rob Stavenuiter, Anna Paulowna, Ide Nijman, Jeroen Repko

Schakel: 1. Dennis Abma, Sneek, Jaap Reitsma; 2. Kim Abma, Sneek, Gijs Zuidema; 3. Gerrit Foppe Wissels, Drachten, Wim Foekema

Top: 1. Marina Kamminga, Amsterdam, Jasper van der Veen; 2. Guus van der Bles, Zuidlaren, Roel van der Bles; 3. Mattie Kamminga, Joure, Robbert Bonnema

Vaurien: 1. Linze Andringa, Naarden, Kristy de Leeuw; 2. Tim Spek, Gauw, Jilles Andringa; 3. Jelmer Yntema, Sneek, Timo Gruis

Vrijheid: 1. Tim Vermeulen, Hilversum, Maarten Smit; 2. Hendrik Anton Eijgelaar, Enschede, Marion Smulders Ornee; 3. Froukje Kampen, Joure, Annora Stavenuiter

Gold: 1. Marco Bosma, Bosch & Duin, Auke Veenstra; 2. Jan Deen, Joure, Sander Oost; 3. Roel van Olst, Weesp, Elita V Olst V Nouhuys

Pampus - Silver: 1. Quintus Lampe, Sneek, Caroline Lampe; 2. Henk Greydanus, Sneek, Attie Brouwer; 3. Harry Kort, Lelystad, Dirk van der Zee

30m2: 1. Martin Bij de Leij, Leeuwarden, Hessel Bij de Leij, Peter van Aacken; 2. Siep-Jan Wiersma, Hempens, Gerard Pol, Sybo Smeding; 3. Johan Schuurman, Lemmer, Ingrid Pol, Gea Nakken

Efsix: 1. Jan Ligthart, Ede, Ruurd Jouke van Wieren; 2. Frits Jager, Nieuwhorne, Erwin Jager; 3. Floris van Bentum, Leeuwarden, Rob Thonus

J22: 1. Jesper Overbeeke, Delft, Christiaan Feij, Michelle Koopmans, C Willekens; 2. Auke Holtrop, Haarlem, Lotte Brasser, Coen Leeman, A Noordam; 3. Olivier den Ouden, Rotterdam, Kim Bos, Coen de Vries, M Pijlman

Sailhorse: 1. Han van der Hoeven, Haren, Reyer van de Griendt; 2. Ton Bouchier, Garmerwolde, Roel Veenstra; 3. Marilou Rugge, Haren, Juan Alvarez

Spanker: 1. Kees de Vries, Eelderwolde, Frans van Schellen; 2. D. Hacquebord, Aalsum, Taco Hacquebord; 3. Peter van Hemert, Hedel, Sanne van Hemert

Yngling: 1. Yska Minks, Sneek, Sanne Minks, Matthijs Brouwer; 2. Steven Neijenhuis; 3. Job Modderman, Grou, Nick Zondervan, Hidde Fokkema

16m2: 1. Thijs Kort, Drachten, Marcel Huitema; 2. Bas Mandemaker, Bodegraven, Nicole de Jong; 3. Jansje Hofstra, Oppenhuizen, Pauline van der Zee

G2: 1. Fedde Sonnema, Delft, Mark de Jager; 2. Karl-Hermann Wildt, Peine, Gertjan Vd Wal; 3. Cornelis van den Muyzenberg, Mannheim, Kyra van den Muyzenberg

Regenboog: 1. Arjen Snoekc, Groningen, Carel-Jan Zweep, Bote Hettinga; 2. Sven Coster, Roelofarendsveen, Sjoerd Paddenburg, Koos-Jan van Brouwershaven; 3. Harry Amsterdam, Sneek, Roelof de Vries, Steyn van Driessel

Tirion21: 1. Ah Jonker, Leeuwarden, Henk Molenmaker, Marika Postma; 2. Jelmer Jansma, Marum, Foppe Jansma, Liza Jansma; 3. Frids Fridsma, Woudsend, Hans Veenstra, R. Boersma/A. de Jong

Valk - Gold: 1. Menno Huisman, Anna Paulowna, Marcel van der Kooi; 2. Oebele Kooistra, Oudega, Marije Kooistra, -; 3. Hette van der Zwaag, Almere, Johan Weissenbach, -

Valk - Silver: 1. Jacob Hofstra, Sneek, Rick Hofstra, Ivo Hofstra; 2. John Schrooth, Meerssen, Rob Gommans, Carla Gommans; 3. Alex Troelstra, Delfstrahuizen, Frank Troelstra, Reinout Troelstra

.