Uitslagen race 5 (hardzeildag)

KOLMEERSLAND

Uitslagen race 5 woensdag (Hardzeildag): 

Finn: 1. Ronald van Klooster, Hilversum; 2. Peter Aukema, Sneek; 3. Ronald Ruiter, Nijkerk

Ok-Dinghy: 1. Peter van der Schaaf, Medemblik; 2. Sybren Hornstra, Groningen; 3. Gert Kedde, Nijkerk

Olympiajol: 1. Klaas Weissenbach, Goingarijp; 2. Thies Bosch, Abcoude; 3. Luut de Zee, Drachten

Solo: 1. Arnold Jippes, Workum; 2. Roel den Herder, Nijmegen; 3. Paul Dijkstra, Uitwellingerga

2.4mr: 1. Nico Foekema, Callantsoog; 2. B. Hoogland, Callantsoog; 3. Arend Pet, Zoetermeer

Lark: 1. Anton Wachter, Leeuwarden; 2. Harry Gierveld, Aadorp; 3. S. Vos, Heemskerk

Optimista: 1. Hidde Schraffordt, Naarden; 2. Annemijn Algra, Hilversum; 3. Bart Dieperink, S Hertogenbosch

Optimistb: 1. Bianca van der Veen, Nes; 2. Kylian van den Akker, Huizen; 3. Merle Nieuwland, Gwaelod-Y-Garth

Optimistc: 1. Lars van der Duin, Oud Loosdrecht;

Splashblue: 1. Anna Scheffer, Menaldum; 2. Sven Buikema, Siddeburen; 3. Idsert Kuperus, Oppenhuizen

12-Voetsjol: 1. Erik van der Meer, Grou, Jacqueline Brijder; 2. Hans Nieuwland, Velserbroek, Nog Niet Bekend; 3. Emiel Westerhof, Sneek, Annabelle Westerhof

Flitsa: 1. Femme Rijk, Scharnegoutum, Bente Zuidema; 2. Imme Rijk, Scharnegoutum, Silke Zuidema; 3. Robbert Huisman, Anna Paulowna, Coen Bijlsma

Flitsb: 1. Petra de Vos, Joure, Rimke Roodenburg; 2. Marijn Wijkstra, Terband, Sam Swart; 3. Lieke van der Kooi, Sneek, Fenna Donker

Flitsc: 1. Ilse Jansma, Sneek, Lisa Raymann; 2. Floris Reitsma, Oppenhuizen, Huib Numan; 3. Minke van Berkum, Koudum, Merle Werkhoven

Randmeer: 1. Folkert Attema, Utrecht, Evelien van Leeuwen, Rinse Joustra; 2. Oscar Deurloo, Rosmalen, Bernardien van den Berg, Leo Riemens; 3. J.M. Kooi, Rotterdam, Ben van der Hoorn, Marijke Graveland

Schakel: 1. Ronald Damen, Eemnes, Wilgert Velinga; 2. Kim Abma, Sneek, Gijs Zuidema; 3. Timo Engelsma, Langweer, Bente Jitske Wissels

Top: 1. Mattie Kamminga, Joure, Robbert Bonnema; 2. Marina Kamminga, Amsterdam, Jasper van der Veen; 3. Guus van der Bles, Zuidlaren, Roel van der Bles

Vaurien: 1. Tim Spek, Gauw, Jilles Andringa; 2. Jelmer Yntema, Sneek, Timo Gruis; 3. Thom de Haan, Sneek, Nico Lochorn

Vrijheid: 1. Perjan Smulders, Eelderwolde, Riekele Helfferich; 2. Petra de Jong- Hofstra, Gorredijk, Amber de Vries; 3. Klaas Helfferich, Terwispel, Anko van Dam

Laser4.7: 1. Gijs Niewold, Loosdrecht; 2. Marissa Ijben, Joure; 3. Peer Noordanus, Huis Ter Heide

Lasermaster: 1. Schraffordt Steven, Eemnes; 2. Sjoerd Brandt, Monnickendam; 3. Martin Pereboom, Bloemendaal

Laserradial: 1. Thomas Westerhof, Sneek; 2. Menno Sonnema, 'S Hertogenbosch; 3. Ole Grootes, Heemstede

Laserradialmaster: 1. Hylke Engelsma, Langweer; 2. Jan J. Bakker, Sneek; 3. Dirma Eisenga, den Bosch

Laserstandard: 1. Mees de Graaf, Amsterdam; 2. Eric-Jan Westerhof, Sneek; 3. Stijn Paardekooper, Zoetermeer

30m2: 1. Jan Lubbert Bos, Drachten, Luitzen de Vries, Joost Hanselaar; 2. Erwin Pol, Goutum, Paul Bootsma, Erin Kolk; 3. Johan Schuurman, Lemmer, Ingrid Pol, Gea Nakken

Efsix: 1. Jan Ligthart, Ede, Ruurd Youke van Wieren; 2. Marc Meijer, Breukelen, Pascal Meijer; 3. Floris van Bentum, Leeuwarden, Rob Thonus

J22: 1. Auke Holtrop, Haarlem, Lotte Brasser, Coen Leeman, A Noordam; 2. Jesper Overbeeke, Delft, Christiaan Feij, Michelle Koopmans, C Willekens; 3. Olivier den Ouden, Rotterdam, Kim Bos, Coen de Vries, M Pijlman

Sailhorse: 1. Ton Bouchier, Garmerwolde, Roel Veenstra; 2. Han van der Hoeven, Haren, Reyer van de Griendt; 3. Jan Jacob Visser, Hoorn, Niels Visser

Spanker: 1. Kees de Vries, Eelderwolde, Frans van Schellen; 2. Jim Horrevoets, Sneek, Niels Horrevoets; 3. D. Hacquebord, Aalsum, Taco Hacquebord

Yngling: 1. Yska Minks, Sneek, Sanne Minks, Matthijs Brouwer; 2. Job Modderman, Grou, Nick Zondervan, Hidde Fokkema; 3. Bauke de Vries, Amsterdam, Ruurd van der Leij, Jeroen Kerssies

Gold: 1. Hette van der Zwaag, Almere, Johan Weissenbach, -; 2. Menno Huisman, Anna Paulowna, Marcel van der Kooi; 3. Henk Nauta, Sneek, Auke Barske, Nn

Valk - Silver: 1. S. van der Land, Breezand, D. Bakker, -; 2. Alex Troelstra, Delfstrahuizen, Frank Troelstra, Reinout Troelstra; 3. Jacob Hofstra, Sneek, Rick Hofstra, Ivo Hofstra

G2: 1. Fedde Sonnema, Delft, Mark de Jager; 2. Pieter-Bas Broshuis, Laren, Rolf Strietman; 3. Cornelis van den Muyzenberg, Mannheim, Kyra van den Muyzenberg

Regenboog: 1. Jilko Andringa, Naarden, Sybren de Vries, Paul Rijk; 2. Harry Amsterdam, Sneek, Roelof de Vries, Steyn van Driessel; 3. Henk Bergsma, Loosdrecht, Gerben van der Werff, Robin Bos

Tirion21: 1. Paul Zijm, Westervoort, Jelle van Goinga, Renske Zijm; 2. Jelmer Jansma, Marum, Foppe Jansma, Liza Jansma; 3. Ah Jonker, Leeuwarden, Henk Molenmaker, Marika Postma

Pampus - Gold: 1. Marco Bosma, Bosch & Duin, Auke Veenstra; 2. Peter Hoogendam, Loenen Aan de Vecht, Froukje / Sabine; 3. Jan Deen, Joure, Sander Oost

Pampus - Silver: 1. Harm Nakken, Leeuwarden, Rick Nakken; 2. Egbert de Sauvage, Gouda, Sander van Benschop; 3. Ard-Jen Spijkervet, Sneek, Erik Spijkervet