Uitslagen Sneekweek race 3 (maandag)

KOLMEERSLAND

Uitslagen Sneekweek race 3 (maandag):

De klassen Zestienkwadraat, Tirion, Regenboog en Pampus halen mogelijk morgen hun vandaag uitgestelde race in.

Finn: 1. Klaas Bood, Terherne ; 2. Peter Aukema, Sneek ; 3. Michel Miltenburg, Uithoorn

Ok-Dinghy: 1. Lex Rijnink, Abcoude ; 2. Peter van der Schaaf, Medemblik ; 3. Sybren Hornstra, Groningen

Olympiajol: 1. Jan Ten Hoeve, Bad Zwischenahn ; 2. H Braaksma, Harlingen ; 3. Thies Bosch, Abcoude

Solo: 1. Saskia Arnold, Utrecht ; 2. Jan Arends, Giesbeek ; 3. Arnold Jippes, Workum

2.4mr: 1. Bart Desaunois, Enkhuizen ; 2. B. Hoogland, Callantsoog ; 3. Nico Foekema, Callantsoog

Lark: 1. J. Elzenga, Grou ; 2. Harry Gierveld, Aadorp ; 3. Johan Klaver, Leeuwarden

Optimista: 1. Hidde Schraffordt, Naarden ; 2. Bart Dieperink, S Hertogenbosch ; 3. Berber van der Duim, den Hoorn

Optimistb: 1. Merle Nieuwland, Gwaelod-Y-Garth ; 2. Sterre Michels, Leende ; 3. Niels Brandt, Monnickendam

Optimistc: 1. Max Jansen, Kortenhoef ; 2. Bertus Gerrit Dijkstra, Sloten;

Splashblue: 1. Joukje Rijpma, Heeg ; 2. Franciska Rijpma, Heeg ; 3. Maaike van Rijs, Middelburg

Laser4.7: 1. Adriaan Ouwerkerk, Hilversum ; 2. Gijs Niewold, Loosdrecht ; 3. Marissa Ijben, Joure

Lasermaster: 1. Volkert Teding van Berkhout, Amsterdam ; 2. Robbert Noordanus, Huis Ter Heide ; 3. Cesar Sierhuis, Purmerend

Laserradial: 1. Robin Bonhof, Doornspijk ; 2. Nic Gommans, Stevensweert ; 3. Maud van Olst, Weesp

Laserradialmaster: 1. Hylke Engelsma, Langweer ; 2. Annechina de Jong, Sneek ; 3. Dirma Eisenga, den Bosch

Laserstandard: 1. Stijn Paardekooper, Zoetermeer ; 2. Douwe Velds, Mechelen ; 3. Mees de Graaf, Amsterdam

12-Voetsjol: 1. Karel de Boer, Utrecht, Jort Of Bo de Boer ; 2. Erik van der Meer, Grou, Jacqueline Brijder ; 3. Sabine Romkes, Utrecht, Froukje Romkes

Flitsa: 1. Robbert Huisman, Anna Paulowna, Coen Bijlsma ; 2. Barth Wijkstra, Terband, Marieke Jasper ; 3. Dian Jansma, Sneek, Janna Koek

Flitsb: 1. Lieke van der Kooi, Sneek, Fenna Donker ; 2. Marleen Huisman, Anna Paulowna, Margot Bijlsma ; 3. Marijn Wijkstra, Terband, Sam Swart

Flitsc: 1. Pieter Huizer, Sneek, Carmen Wind ; 2. Floris Reitsma, Oppenhuizen, Huib Numan ; 3. Ilse Reitsma, Oppenhuizen, Arnoudt Reitsma

Randmeer: 1. Dennis Bos, Brielle, Maarten Witmaar, Simon Witmaar ; 2. Milou Dankers, Bussum, Jolanda Dankers, Fred Dankers ; 3. Wim van Dam, Rijswijk, Anne van Dam, Floor van Dam

Schakel: 1. Erwin de Vries, Sneek, Ilonka van der Zee ; 2. Lysbet Bonnema, Reduzum, Femke de Vries ; 3. Ronald Damen, Eemnes, Wilgert Velinga

Top: 1. Jan Pieter Lingbeek, Heiligerlee, Hans Kamminga ; 2. Guus van der Bles, Zuidlaren, Roel van der Bles ; 3. Mattie Kamminga, Joure, Robbert Bonnema

Vaurien: 1. Jelmer Yntema, Sneek, Timo Gruis ; 2. Thom de Haan, Sneek, Nico Lochorn ; 3. Jurgen Roman, Sneek, Amarens Roman

Vrijheid: 1. Froukje Kampen, Joure, Annora Stavenuiter ; 2. Ewout Tesselaar, Broek Op Langedijk, Petros Dijkstra ; 3. Tim Vermeulen, Hilversum, Maarten Smit

30m2: 1. Dirk de Vries, Sneek, Hermes Bron, Eveline Simon ; 2. Johan Schuurman, Lemmer, Ingrid Pol, Gea Nakken ; 3. Pieter Tuinstra, Sneek, Jaap Niermeijer, Henk de Jong

Efsix: 1. Marc Meijer, Breukelen, Pascal Meijer ; 2. Floris van Bentum, Leeuwarden, Rob Thonus ; 3. Jan Ligthart, Ede, Ruurd Youke van Wieren

J22: 1. Jesper Overbeeke, Delft, Christiaan Feij, Michelle Koopmans ; 2. Max Groen, Utrecht, Thomas van der Weij, Annefleur de Zeeuw ; 3. Philip Verduyn Lunel, Utrecht, Constantino Spetzos, Yemisi Leliveld

Sailhorse: 1. Ton Bouchier, Garmerwolde, Roel Veenstra ; 2. Bruno van der Heide, Leeuwarden, Dick Klasema ; 3. Han van der Hoeven, Haren, Reyer van de Griendt

Spanker: 1. Herman van Maurik, Nieuw-Lekkerland, Chris Harkema ; 2. Jim Horrevoets, Sneek, Niels Horrevoets ; 3. D. Hacquebord, Aalsum, Taco Hacquebord

Yngling: 1. Yska Minks, Sneek, Sanne Minks, Mathijs Brouwer ; 2. Anna Bertling, Rotterdam, Reinier de Kler, Joost Brouwer ; 3. Job Modderman, Grou, Nick Zondervan, Hidde Fokkema

G2: 1. Karl-Hermann Wildt, Peine, Gabi Wildt ; 2. Fedde Sonnema, Delft, Mark de Jager ; 3. Michiel Voets, Roosendaal, Simone Voets Becker

Valk groep1: 1. Menno Huisman, Anna Paulowna, Marcel van der Kooi; 2. Bob van Poelgeest, Hillegom, George Kroon; 3. Hette van der Zwaag, Almere, Johan Weissenbach

Valk groep2: 1. Freark Zandstra, Sneek, Runo Jansen, Arne Zandstra; 2. Willemijn Mulder, Delft, Carijn, Marieke Mulder; 3. Oebele Kooistra, Oudega, Marije Kooistra