Uitslagen Sneekweek race 2 (zondag)

KOLMEERSLAND Sneekweek uitslagen race 2 zondag.

Finn: 1. Ronald Ruiter, Nijkerk ; 2. Michel Miltenburg, Uithoorn ; 3. Peter Aukema, Sneek

Ok-Dinghy: 1. Peter van der Schaaf, Medemblik ; 2. Sybren Hornstra, Groningen ; 3. Sjouke Bus, Nij Beets

Olympiajol: 1. Ton Op de Weegh, Reeuwijk ; 2. Onno Yntema, Sneek ; 3. Doeke Zwart, Wergea

Solo: 1. Saskia Arnold, Utrecht ; 2. Arnold Jippes, Workum ; 3. Roel den Herder, Nijmegen

Laser4.7: 1. Adriaan Ouwerkerk, Hilversum ; 2. Gijs Niewold, Loosdrecht ; 3. Marissa Ijben, Joure

Lasermaster: 1. J. Blokzijl, Langeraar ; 2. Pieter Algra, Hilversum ; 3. Cesar Sierhuis, Purmerend

Laserradial: 1. Menno Sonnema, 'S Hertogenbosch ; 2. Durk Willem Dijkstra, Sloten ; 3. Thomas Westerhof, Sneek

Laserradialmaster: 1. Hylke Engelsma, Langweer ; 2. Annechina de Jong, Sneek ; 3. Dirma Eisenga, den Bosch

Laserstandard: 1. Stijn Paardekooper, Zoetermeer ; 2. Eric-Jan Westerhof, Sneek ; 3. Douwe Velds, Mechelen

2.4mr: 1. Bart Desaunois, Enkhuizen ; 2. Henk van Heuveln, Borculo ; 3. B. Hoogland, Callantsoog

Lark: 1. Johan Klaver, Leeuwarden ; 2. Harry Gierveld, Aadorp ; 3. Anton Wachter, Leeuwarden

Optimista: 1. Zeb van Dorst, Utrecht ; 2. Annemijn Algra, Hilversum ; 3. Hidde Schraffordt, Naarden

Optimistb: 1. Niels Brandt, Monnickendam ; 2. Sterre Michels, Leende ; 3. Kylian van den Akker, Huizen

Optimistc: 1. Max Jansen, Kortenhoef ; 2. Lars van der Duin, Oud Loosdrecht ; 3. Bertus Gerrit Dijkstra, Sloten

Splashblue: 1. Martijn de Zee, Drachten ; 2. Joukje Rijpma, Heeg ; 3. Laura Dotinga, Sneek

12-Voetsjol: 1. Erik van der Meer, Grou, Jacqueline Brijder ; 2. Karel de Boer, Utrecht, Jort Of Bo de Boer ; 3. Sipke Schuurmans, Leiderdorp, Astrid Schuurmans

Flitsa: 1. Femme Rijk, Scharnegoutum, Bente Zuidema ; 2. Christiaan Pietersma, Sneek, Ilse Bakker ; 3. Imme Rijk, Scharnegoutum, Silke Zuidema

Flitsb: 1. Petra de Vos, Joure, Rimke Roodenburg ; 2. Lieke van der Kooi, Sneek, Fenna Donker ; 3. Jeanet Engelsma, Langweer, Siet Klimp

Flitsc: 1. Lourens L. Reiker, Scharnegoutum, Jelte Tesselaar ; 2. Floris Reitsma, Oppenhuizen, Huib Numan ; 3. Ilse Jansma, Sneek, Lisa Raymann

Randmeer: 1. Frans Sas, Lathum, Vera Sas, Thea Smit ; 2. Folkert Attema, Utrecht, Evelien van Leeuwen, Rinse Joustra ; 3. Auke de Jong, Heeg, Bart van Roessel, X

Schakel: 1. Dennis Abma, Sneek, Jaap Reitsma ; 2. Erwin de Vries, Sneek, Ilonka van der Zee ; 3. Ronald Damen, Eemnes, Wilgert Velinga

Top: 1. Marina Kamminga, Amsterdam, Jasper van der Veen ; 2. Mattie Kamminga, Joure, Robbert Bonnema ; 3. Guus van der Bles, Zuidlaren, Roel van der Bles

Vaurien: 1. Jelmer Yntema, Sneek, Timo Gruis ; 2. Femke Yntema, Sneek, Keeti Neijman ; 3. Linze Andringa, Naarden, Kristy de Leeuw

Vrijheid: 1. Froukje Kampen, Joure, Annora Stavenuiter ; 2. Hendrik Anton Eijgelaar, Enschede, Marion Smulders Ornee ; 3. Ewout Tesselaar, Broek Op Langedijk, Petros Dijkstra

30m2: 1. Johan Schootstra, Leeuwarden, Annet Schootstra, Gerben Meter ; 2. Martin Bij de Leij, Leeuwarden, Hessel Bij de Leij, Peter van Aacken ; 3. Erwin Pol, Goutum, Paul Bootsma, Erin Kolk

Efsix: 1. Marc Meijer, Breukelen, Pascal Meijer ; 2. Floris van Bentum, Leeuwarden, Rob Thonus ; 3. Jan Ligthart, Ede, Ruurd Youke van Wieren

J22: 1. Jesper Overbeeke, Delft, Christiaan Feij, Michelle Koopmans ; 2. Auke Holtrop, Haarlem, Lotte Brasser, Coen Leeman ; 3. Max Groen, Utrecht, Thomas van der Weij, Annefleur de Zeeuw

Sailhorse: 1. Ton Bouchier, Garmerwolde, Roel Veenstra ; 2. Han van der Hoeven, Haren, Reyer van de Griendt ; 3. Bertrand van Dijk, Mierlo, Monique van Dijk

Spanker: 1. Kees de Vries, Eelderwolde, Frans van Schellen ; 2. Jim Horrevoets, Sneek, Niels Horrevoets ; 3. D. Hacquebord, Aalsum, Taco Hacquebord

Yngling: 1. Wouter Toornstra, Huizen, Jildau Ter Horst, Jaap Molenaar ; 2. Yska Minks, Sneek, Sanne Minks, Mathijs Brouwer ; 3. Anna Bertling, Rotterdam, Reinier de Kler, Joost Brouwer

16m2: 1. Bob Heineke, Loosdrecht, Kelly Heineke ; 2. Klaas 'T Hoen, Nieuwkoop, Marcel de Jong ; 3. Thijs Kort, Drachten, Marcel Huitema

G2: 1. Cornelis van den Muyzenberg, Mannheim, Kyra van den Muyzenberg ; 2. Karl-Hermann Wildt, Peine, Gabi Wildt ; 3. Fedde Sonnema, Delft, Mark de Jager

Regenboog: 1. Arjen Snoekc, Groningen, Carel-Jan Zweep, Bote Hettinga ; 2. Koos-Jan van Brouwershaven, Roelofarendsveen, Sjoerd Paddenburg, Sven Coster ; 3. Jilko Andringa, Naarden, Sybren de Vries, Paul Rijk

Tirion21: 1. Fetze Gaastra, Scharnegoutum, Jorrit Ter Horst, Tjalling Schurer ; 2. Ah Jonker, Leeuwarden, Henk Molenmaker, Marika Postma ; 3. Frids Fridsma, Woudsend, Hans Veenstra, R. Boersma/A. de Jong

Valk groep1 1. Menno Huisman, Anna Paulowna, Marcel van der Kooi; 2. Hette van der Zwaag, Almere, Johan Weissenbach; 3 Edze Posthuma, Nes, Ingeborg Posthuma,

Valk groep2 1. A. Fokkema, Bathmen, Jelle Fokkema; 2 Koos Timmenga, Onnen, Klaas Jan Knoppers; 3. Willemijn Mulder, Delft, Carijn, Marieke Mulder

Pampus groep1: 1. Marco Bosma, Bosch & Duin, Auke Veenstra; 2. Onno A Zweep, Sneek, Liselot Zweep; 3 Eline Pieters, Amsterdam, Lieuwe Gietema

Pampus groep2: 1. Dieuwe Dijkstra, Goingarijp, Alberjan van der Wal; 2. Jan Deen, Joure, Sander Oost; 3. Martin van Leest, Noordwijk, Bert Hendriks