Uitslagen dag 1 Sneekweek

KOLMEERSLAND uitslagen dag 1 van de Sneekweek zaterdag 4 augustus:

Finn: 1. Ronald Ruiter, Nijkerk ; 2. Peter Aukema, Sneek ; 3. Sander Jorissen, Loosdrecht

Ok-Dinghy: 1. Peter van der Schaaf, Medemblik ; 2. Sybren Hornstra, Groningen ; 3. Gert Kedde, Nijkerk

Olympiajol: 1. Johan Otte, Haarlem ; 2. Jan Ten Hoeve, Bad Zwischenahn ; 3. Klaas Weissenbach, Goingarijp

Solo: 1. Saskia Arnold, Utrecht ; 2. Paul Dijkstra, Uitwellingerga ; 3. Jan Arends, Giesbeek

2.4mr: 1. Nico Foekema, Callantsoog ; 2. Bart Desaunois, Enkhuizen ; 3. Henk van Heuveln, Borculo

Lark: 1. Harry Gierveld, Aadorp ; 2. Ron Hubregtse, Delden ; 3. Anton Wachter, Leeuwarden

Optimista: 1. Floris Schraffordt, Naarden ; 2. Zeb van Dorst, Utrecht ; 3. Bart Dieperink, S Hertogenbosch

Optimistb: 1. Merle Nieuwland, Gwaelod-Y-Garth ; 2. Sterre Michels, Leende ; 3. Niels Brandt, Monnickendam

Optimistc: 1. Max Jansen, Kortenhoef ; 2. Lars van der Duin, Oud Loosdrecht ; 3. Olin Graat, Amstelveen

Splashblue: 1. Joukje Rijpma, Heeg ; 2. Sam Pais, Drachten ; 3. Franciska Rijpma, Heeg

12-Voetsjol: 1. Floris van der Meer, Leeuwarden; 2. Erik van der Meer, Grou, Jacqueline Brijder ; 3. Karel de Boer, Utrecht, Jort Of Bo de Boer

Flitsa: 1. Robbert Huisman, Anna Paulowna, Coen Bijlsma ; 2. Imme Rijk, Scharnegoutum, Silke Zuidema ; 3. Christiaan Pietersma, Sneek, Ilse Bakker

Flitsb: 1. Marleen Huisman, Anna Paulowna, Margot Bijlsma ; 2. Petra de Vos, Joure, Rimke Roodenburg ; 3. Marijn Wijkstra, Terband, Sam Swart

Flitsc: 1. Maren de Graaf, Leeuwarden, Linde de Graaf ; 2. Minke van Berkum, Koudum, Merle Werkhoven ; 3. Ilse Reitsma, Oppenhuizen, Arnoudt Reitsma

Randmeer: 1. Wim van Dam, Rijswijk, Anne van Dam, Floor van Dam ; 2. Folkert Attema, Utrecht, Evelien van Leeuwen, Rinse Joustra ; 3. Auke de Jong, Heeg, Bart van Roessel, X

Schakel: 1. Gerrit Foppe Wissels, Drachten, Wim Foekema ; 2. Erwin de Vries, Sneek, Ilonka van der Zee ; 3. Peter de Zee, Drachten, Jellie Wissels - Keuning

Top: 1. Marina Kamminga, Amsterdam, Jasper van der Veen ; 2. Mattie Kamminga, Joure, Robbert Bonnema ; 3. Guus van der Bles, Zuidlaren, Roel van der Bles

Vaurien: 1. Tim Spek, Gauw, Jilles Andringa ; 2. Jelmer Yntema, Sneek, Timo Gruis ; 3. Femke Spek, Gauw, Yvonne Burgers

Vrijheid: 1. Froukje Kampen, Joure, Annora Stavenuiter ; 2. Arjan Willemsen, Terwispel, Henk Duit/Inge Rooks ; 3. Hendrik Anton Eijgelaar, Enschede, Marion Smulders Ornee

Laser4.7: 1. Ghislaine van Empel, Rotterdam ; 2. Adriaan Ouwerkerk, Hilversum ; 3. Marissa Ijben, Joure

Lasermaster: 1. Schraffordt Steven, Eemnes ; 2. Cesar Sierhuis, Purmerend ; 3. Pieter Algra, Hilversum

Laserradial: 1. Menno Sonnema, 'S Hertogenbosch ; 2. Bonne van Olst, Weesp ; 3. Maud van Olst, Weesp

Laserradial master: 1. Hylke Engelsma, Langweer ; 2. Dirma Eisenga, den Bosch ; 3. Jan J. Bakker, Sneek

Laserstandard: 1. Stijn Paardekooper, Zoetermeer ; 2. Shivam Ramdas, Brouwershaven ; 3. Douwe Velds, Mechelen

30m2: 1. Siep-Jan Wiersma, Hempens, Gerard Pol, Sybo Smeding ; 2. Jan Lubbert Bos, Drachten, Luitzen de Vries, Joost Hanselaar ; 3. Erwin Pol, Goutum, Paul Bootsma, Erin Kolk

Efsix: 1. Marc Meijer, Breukelen, Pascal Meijer ; 2. Floris van Bentum, Leeuwarden, Rob Thonus ; 3. Jan Ligthart, Ede, Ruurd Youke van Wieren

J22: 1. Jesper Overbeeke, Delft, Christiaan Feij, Michelle Koopmans ; 2. Max Groen, Utrecht, Thomas van der Weij, Annefleur de Zeeuw ; 3. Olivier den Ouden, Rotterdam, Kim Bos, Coen de Vries

Sailhorse: 1. Ton Bouchier, Garmerwolde, Roel Veenstra ; 2. Bruno van der Heide, Leeuwarden, Dick Klasema ; 3. Han van der Hoeven, Haren, Reyer van de Griendt

Spanker: 1. D. Hacquebord, Aalsum, Taco Hacquebord ; 2. Rien Maters, Nijmegen, Bas-Jan de Bruijn ; 3. Jim Horrevoets, Sneek, Niels Horrevoets

Yngling: 1. Wouter Toornstra, Huizen, Jildau Ter Horst, Jaap Molenaar ; 2. Kit Kattenberg, Rotterdam, Sophie Grove, Paul En Marjolein Bot ; 3. Yska Minks, Sneek, Sanne Minks, Mathijs Brouwer

16m2: 1. Bob Heineke, Loosdrecht, Kelly Heineke ; 2. Thijs Kort, Drachten, Marcel Huitema ; 3. Erik Groeneveld, Midlaren, Elise Gruber

G2: 1. Fedde Sonnema, Delft, Mark de Jager ; 2. Pieter-Bas Broshuis, Laren, Rolf Strietman ; 3. Karl-Hermann Wildt, Peine, Linda van der Wal

Regenboog: 1. Leo Hartman, Warmond, Sipko Zwart, Patrick van Leeuwen ; 2. Mels Jongeneel, Nootdorp, Bart Jonker, Menno van Eijk ; 3. Willem Nico Potma, Sneek, Henk Kraan, Lucas, Bas, Ids

Tirion21: 1. Jelmer Jansma, Marum, Foppe Jansma, Liza Jansma ; 2. Fetze Gaastra, Scharnegoutum, Jorrit Ter Horst, Tjalling Schurer ; 3. Paul Zijm, Westervoort, Jelle van Goinga, Renske Zijm

Valk groep1: 1. Menno Huisman, Anna Paulowna, Marcel van der Kooi;, 2. Hette van der Zwaag, Almere, Johan Weissenbach; 3 Mark Nauta, Sneek, Hero Hettinga,

Vslk groep2. 1. Freark Zandstra, Sneek, Runo Jansen, Arne Zandstra; 2. Henk Nauta, Sneek, Auke Barske; 3 Leo Hart, Amsterdam, Jan Mulder

Pampus groep1: 1. Jeroen de Groot, Foxhol, A de Jong; 2. Angela Brandsma, Sneek, Daan Stoel; 3. Paul Bournas, Hilversum, Elte Folkersma

Pampus groep2: 1. Rob de Bruin, Amsterdam, Just de Bruin; 2 Marco Bosma, Bosch & Duin, Auke Veenstra 3. Klaas Jasper, Sneek, Bram Pasma