Onderwijsduo fiets bijna 2000 euro bij elkaar

Sneek

De onderwijzers Mart Schuurman en Sebastian Postma hebben door de Elfstedenfietstocht op een tandem te fietsen bijna 2000 euro bij elkaar gefietst voor de Piet Bakkerschool in Sneek.

Sinds vorig jaar mag de Piet Bakkerschool in Sneek (school voor speciaal onderwijs) zich gezonde school noemen op het gebied van bewegen en sport. ,,Het is natuurlijk belangrijk dat wij als team onze leerlingen het goede voorbeeld geven. Zo ontstond het idee bij twee collega’s om op de schooltandem de Elfstedentocht te fietsen", aldus directeur Marjo Bootsma van de Piet Bakkerschool. 

Een prachtig idee, maar de uitvoering viel nog niet mee. Er werd vooraf uiteraard goed getraind. Onder veel aanmoedigende woorden van de overige teamleden. En met resultaat. Herkenbaar in de sportkleding van onze school fietsten de gesponsorde twee het mooie bedrag van maar liefst 1933 euro bij elkaar.

Het bedrag zal worden besteed aan een nieuw speeltoestel op het schoolplein.


Auteur

redactie