Haltitels Bouma/Postma en Folkerts/Van der Goot

Sneek

Margo Bouma en Japke Postma zijn in de halkampioenschappen van de Sneker tennishal winnaar geworden in het dames dubbel A . In het heren dubbel A pakten Gerard Folkerts en Wouter van der Goot de eerste prijs.   

In het gemengddubbel A waren Jorien Coleo- Oude Lohuis en Addie van der Steen de besten. Aan de halkampioenschappen de afgelopen week deden 226 speelsters en spelers mee verdeeld over 12 onderdelen.

Alle koppels hebben in een poules gespeeld. In het slotweekend zijn halve en finales gespeeld. In totaal zijn er 227 wedstrijden gespeeld.

Alle prijswinnaars Sneker halkampioenschappen: 

Gemengddubbel D

                               1          Jeroen Jansen+Astrid Jansen                            

                               2          Wiebren Groen+Sigrid Meines                           

                               3          Bas Brouwer+Pauline Brouwer                           

                               3          Jelmer Kuijpers+Esther Kuitert-Bosma             

Damesdubbel D

                               1          Reinhilde van den Akker+Kasia Majoor            

                               2          Pauline Brouwer+Jellie Zeelen                           

                               3          Saskia Feenstra+Johanna Ijntema                     

                               3          Anita Heins+Inge Meyerman                              

Gemengddubbel B

                               1          Dirk-Jan Lepstra+Muriel Koopmans                 

                               2          Rimmer Sterk+Sylvia de Vries                            

                               3          Jeroen Wierda+Ilse Schuurman                         

                               3          Cornelis Wartena+Boukje Nieuwenhuis            

Damesdubbel B

                               1          Bertha Flapper+Froukje Scheltema                   

                               2          Y Boermans+Martine Okkinga                           

                               3          Metteke Kuiper+Boukje Nieuwenhuis               

                               3          Marije Mulder+Ilse Schuurman                           

Herendubbel B

                               1          Jacob de Vries+Arnold Wessels                       

                               2          Dirk-Jan Lepstra+Bas Zilverberg                      

                               3          Frank Gort+Willem Spoelstra                            

                               3          Dirk Slot+Theo Zijlstra                                       

Gemengddubbel C

                               1          Jildert de Jong+Barbera de Jong-Aalvanger   

                               2          Douwe Kiestra+Jantine Kiestra                         

                               3          Stijn van der Steen+Jeannette van der Steen   

                               3          Peter Holthuis+Monique Holthuis                     

Gemengddubbel A

                               1          Addie van der Steen+Jorien Coleo- Oude Lohuis

                               2          Doede Wijnja+Sylvia de Vries                           

                               3          Patrick Koelemij+Arieke Koelemij                      

                               4          Ruben Koopmans+Gretha Frankena                 

Damesdubbel C

                               1          Tineke Algra+Sjoukje Van der Werf                   

                               2          Paula Dikkers+Nasim Nagelhout                       

                               3          Bartina Oppedijk+Claudia Slootweg                 

                               3          Anneke Pieters+Anouk Vuurman                        

Damesdubbel A

                               1          Margo Bouma+Japke Postma                            

                               1          Nienke Hiemstra+Cristina Niculescu                 

                               1          Anne van der Goot-Andela+Grace Ybema        

                               4          Aline de Haan+Joukje van der Veen                  

Herendubbel C

                               1          Ben Klaassens+Rob Luijder                               

                               2          Eric Londema+Olaf Ruiter                                  

                               3          Rik Reinsma+Roelof Vallinga                            

                               3          Jorrit van Hijum+Jan Hom                                  

Herendubbel A

                               1          Gerard Folkerts+Wouter van der Goot             

                               2          Raoul Lokhorst+Reno Minnema                        

                               3          Patrick Koelemij+Gerrit Jan Solkema                

                               3          Cor Lindeboom+Gerard van der Meulen          

Heren Enkel

                               1          Fred Rijkers                                                         

                               2          Arnold Wessels                                                   

                               3          Rients De Jong                                                    

                               3          Carlos Kribben                                                    

 


Auteur

redactie